Hakkımızda


  • Sultan Kasr-ı

Mekan Sultan Kasr-ı olursa, beklenti deneyimin yarısıdır. Osmanlı Sarayları’ndan ilham alınarak dizayn edilmiş salonların zarafet ve ihtişamı ile konuklarınıza unutulmaz bir deneyim yaşatıyoruz.

On kişiden bin üç yüz kişiye; her konuğumuza en kaliteli kişisel hizmeti sunuyoruz.

Düğün davetleri ya da ürün lansmanı, sosyal davetler ya da konferanslar... Salonlarımız yapacağınız tüm organizasyonlarda her konuğumuzun hak ettiği konforu ve ilgiyi sonuna kadar deneyimleyeceği şekilde tasarlanmıştır.

  • İstanbul Salonu

İstanbul Salonu, Sultan Kasr-ı’nın birinci katındadır ve içinde düğün organizasyonlarında kullanılmak üzere bir gelin odası bulunmaktadır. Duvarlarında, tavanında ve kapılarında bulunan altın varak işlemeler ile olağanüstü bir görsellik oluşturmaktadır. Osmanlı Salonu’na iki farklı çıkıştan merdivenlerle bağlı olup önünde küçük bir fuaye alanı da bulunmaktadır. Kristal avizeler, zarif mobilyalar ve İstanbul temalı özel tablolarıyla kendinizi görkemli bir atmosferde büyülenmeye hazırlayın… Bu kendine özgü ve sofistike düğün ve etkinlik salonu 450 kişiyi misafir edebilecek şekilde düzenlenmiştir. İleri teknoloji ürünü projeksiyon ve ses sistemi ile; şirket toplantıları, konferanslar ve lansman toplantıları için de ideal bir salondur. Son model görsel ve işitsel ekipman ve teknoloji, Sultan Kasr-ı’nın profesyonel ekibinin kesintisiz servisi ve kablosuz internet bağlantısı emrinizde...

  • Osmanlı Salonu

Sultan Kasr-ı’nın ikinci katında bulunan Osmanlı Salonu, görkemli etkinlikleriniz için eşi bulunmaz bir salondur.

Osmanlı Sarayları’nın zarafet ve heybetli geçmişinin göz alıcı bir yansıması olan Sultan Kasr-ı Osmanlı Salonu, yüksek tavan, zarif donanım, kristal avizeler ve gün ışığının içeri süzülmesine olanak veren pencereler ile katıksız lüks ve klasik bir şıklık içinde kutlayacağınız sosyal etkinliler ya da şirket etkinlikleri için ideal bir mekandır.

Tek bir mekan olarak kullanıldığında Osmanlı Salonu 1000 misafire kadar ev sahipliği yapma imkanına sahiptir. Daha küçük ve özel etkinlikler için ikiye bölünebilmektedir.

En son teknolojiye sahip görsel ve işitsel ekipman, kablosuz internet bağlantısı ve profesyonel ekibimiz ayrıca hizmetinizde olacaktır.