HİZMETLERİMİZ

ŞİRKET YEMEĞİ

Şirket Yemeği ve Kahvaltılı Toplantı. Sofistike bir mutfak deneyimi... Muhteşem klasikler ve heyecan verici yenilikler. En taze, mevsiminde malzemelerle ustalık..

Detaylar

TOPLANTI KONGRE SEMİNER

Sultan Kasr-ı; iş toplantılarınız, kongre, seminer, eğitim ve konferanslarınız için ideal mekan. Eşsiz servisi ve olanakları ile Sultan Kasr-ı, toplantı, kongre..

Detaylar

KAHVALTI PROGRAMLARI

Sultan Kasr-ı kahvaltı programlarınızı ziyafete çevirir. Sultan Kasr-ı'nın büyülü sofistike ortamında yapılan serpme kahvaltı programlarınızda kusursuz hizmet a..

Detaylar

TOPLU YEMEK ORGANİZAYONU

Sultan Kasr-ı Konferans salonu her türlü ziyafet organizasyonunuza hizmet verirken kalite ve lezzet anlayışıyla kusursuz hizmet sunan güler yüzlü personeliyle, ..

Detaylar

DÜĞÜN-NİŞAN

Her köşesinde tarihin izlerini taşıyan, Sultan Kasr-ı, tarihten ilham aldığı mimari yapısı, modern ekipmanları ve profesyonel ekibi ile düğün hazırlıklarına baş..

Detaylar

İFTAR YEMEĞİ

Ramazan ayı boyunca birbirinden lezzetli iftar sofraları için Sultan Kasr-ı'na davetlisiniz. Türk ve Osmanlı mutfağının seçkin ve klasikleşmiş tatlarının yanı s..

Detaylar

DIŞ MEKAN ZİYAFET

Sultan Kasr-ı Dış mekanlarınızıda saraya çeviriyor. Kır Düğünleri, nişan, nikah ve sünnet organizasyonları. Dış Mekan toplu yemek ve ziyafet organizasyonları. D..

Detaylar