DÜĞÜN-NİŞAN


DÜĞÜN-NİŞAN

DÜĞÜN-NİŞAN

Her köşesinde tarihin izlerini taşıyan, Sultan Kasr-ı, tarihten ilham aldığı mimari yapısı, modern ekipmanları ve profesyonel ekibi ile düğün hazırlıklarına başlayan çiftler için muhteşem düğün ve nişan organizasyonları sunuyor. İslami yaşam biçimini tüm organizasyonları için referans kabul eden vizyonumuz gereği “Düğün Organizasyonları” da bu referanstan hareketle gerçekleştirilmektedir. Kur’an Tilaveti’nden, sohbet ve vaazlara; İlahi ve Kaside icrasından, tasavvuf musikisine; ney taksiminden, semazen gösterilerine hem unutulmaz hem de İslam esaslarına uygun bir düğün hayal edenlere hayallerinden çok daha fazlasını sunmak için hazırız. 

100 kişiden 1300 kişiye kadar düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz Sultan Kasr-ı’nda, “Düğün Planlama” bölümü uzmanları ile yapacağınız karşılıklı görüşmelerle kendi düğününüzü hayal ettiğiniz bir masala dönüştürebilirsiniz… 

Çok çeşitli yemek alternatiflerinden dilediğinizi seçerek benzersiz düğün yemeği menünüzü oluşturabilir ya da pastanızın şekline karar verebilirsiniz. En özel gününüze ilişkin tüm hayalleriniz sizden, gerçekleştirmesi bizden.